zelta lapina

zelta lapina

Informācija par dzīvnieka izmeklēšanu un ārstēšanu ….jeb “ZELTA LAPIŅAS” !!!

  • Vācija, Metelen, apmēram 50 km no Minsteres, zirgu stallis. Sarunājoties ar saimnieku, viņš skaidro, ka pie viņiem nav iespējams brīvi iegādāties medikamentus dzīvnieku ārstēšanai. Visus medikamentus izsniedz  tikai veterinārārsts.
  • ASV, Džordžijas štats, Savannas pilsēta. Pie veterinārārsta griezāmies ar suni,  kuram bija problēmas ar ausīm. Veterinārārsts dzīvnieku izmeklēja, pārbaudīja ausis, noņēma analīzes, dzīvniekam tika injicēti medikamenti. Ārstēšanas kursa pabeigšanai līdzi iedeva medikamentus , safasētus tumšos stikla flakonos bez nosaukuma, datuma, sērijas numura.

 

Divi piemēri, kā pasaulē veterinārārsti garantē sev darbu un ienākumus, pasargā dzīvniekus no nevajadzīgas un nepareizas ārstēšanas, .ļauj izvairīties no sekām, ko rada nelegālo medikamentu lietošana.

Medikamentus, kurus izsniedz veterinārārsts dzīvnieka īpašniekam, ir flakonos un apzīmēti ar īpašu kodu, bez nosaukuma un mistiskām sērijām. Veterinārārstiem ir pieeja kodu atšifrējumiem, bet dzīvnieku īpašnieki par to netiek informēti. Līdz ar to tiek izslēgta  iespēja, ka dzīvnieku īpašnieki pašrocīgi nodarbojas ar ārstēšanu.

Vai šī  sistēma nav vienkārša un ideāla?

Bet pie mums …..lapiņas……. Informācija par dzīvnieka izmeklēšanu un ārstēšanu Nr.   !!!

Pat daži  to ir nosaukuši par ZELTA LAPIŅĀM. Drīzāk jau nu pretējais efekts, nevis ZELTS…..

Mēs paši sev sarežģījam dzīvi, paši radām problēmas un pēc tam cenšamies tās risināt….jocīgi ,vai ne?!

No gada uz gadu braucot pie dzīvnieku īpašniekiem un rakstot šīs ārstēšanas lapas mēs paši sev radām problēmas. Uz šīm lapām ir visa informācija par dzīvnieka veselību, diagnoze, medikamenta nosaukums, ievadīšanas veids, deva……utt……un notiek tas …….pēc kāda laika zemniekam (dzīvnieka īpašniekam) ir visas iespējamās diagnozes un visa iespējamā ārstēšana. Šīs ZELTA LAPIŅAS vārda  tiešākajā nozīmē dzīvnieka īpašniekam ir ZELTA vērtībā , jo DAKTERIS viņam vairāk nav vajadzīgs. Un zemnieks sāk pašrocīgi ārstēt savus dzīvniekus, un nedaudz piestrādāt pie kaimiņa, jo viņam taču ir ĀRSTĒŠANAS LAPIŅAS, jeb….. Informācija par dzīvnieka izmeklēšanu un ārstēšanu Nr , jo tur ir viss,  kas vajadzīgs.