Diētas…

Diētas…

Diētas!

Visos laikos uz zemes ir pastāvējusi cīņa cilvēkiem ar lieko svaru. Šī téma ir mūžīga un būs mūžīga vienmēr. Dažādos laikmetos ir izgudrotas visdažādākās diētas, bet vai pats cilvēks vispār ir aizdomājies par to cēloni, kad TU sāc aptaukoties…

Mēs visi nākam šajā pasaulē vienādi, esam mazi smuki, apaļi bērni. Gadiem ejot mūsu arganismos notiek dažādas pārmaiņas, meitenes kļūst formīgākas, puikas , atlētiskāki.

Šeit tiek analizēts par pilnīgi veseliem cilvēkiem. Protams ir izņēmumi, kad ir kāda veselības problēma , vai ģenētiski iedzimta slimība, kad ir nosliece uz lieko svaru, bet šoreiz mēs nerunāsim par šīm problēmām , bet gan apskatīsim normālu puisi un meiteni, kuri savos 18.gados ir slaidi, izskatīgi cilvēki, kuriem visa dzīve vēl priekšā. Kā arī salīdzināsim ar dzīvnieku pasauli, un par piemēru ņemsim suņu meiteni un suņu puiku, kuri ir 2 gadu vecumā un kuri jau ir diezgan sen sasnieguši savu dzimumgatavību.

Jaunie cilvēki ir pabeiguši skolu, izlidojuši no vecāku ligzdas un devušies lielajā dzīvē, tāpat kā šie mūsu mīluļi suņu puika un suņu meitene. Kā vieni , tā otri ir gatavi radīt pēcnācējus.

Jaunie cilvēki ir dzīves sākumā, tie meklē katrs savu otro pusīti, cenšas izskatīties satriecoši pretējā dzimuma acīs.

Cik tas ir vienkārši!!!